Uncategorized

Moje trzy miesiące depresji i jak wyleczyłam się z niej do normalnego, zdrowego życia.

Boję się, gdy tylko przypomnę sobie tę straszną istotę i mam nadzieję, że ten czas nigdy do mnie nie przyjdzie.

Straciłam swoją cenną obecność, która ma prawo się pokazać. Posiadanie najniższego umysłu sprawiło, że straciłam istnienie osobowości na kolejny poziom przyszłości. Wszystkie te rzeczy zostały przeze mnie zapomniane, a kiedyś żyłam normalnie i szczęśliwie. Wiele z negatywnych skutków, które dotknęły mnie poprzez: zdrowie, istnienie lepszych, dziwnych i najgorszych zachowań, samotność, ciągły płacz, ataki paniki, pusty umysł
Co ważniejsze, uczyniłam swój umysł tak pustym z czarnymi myślami.

Chociaż straciłam wagę, siłę i odwagę, co sprawiło, że mój wygląd słabł z dnia na dzień, moje zdrowie psychiczne stało się ciche i puste, że z powodu uczucia smutku straciłam zainteresowanie czynnościami, które kiedyś sprawiały mi przyjemność.

Mój czas snu wydłużył się, odkąd zacząłem tkwić w tej sytuacji. Z tego powodu, gdy człowiek musi myśleć o smutku, wtedy odczuwa zmęczenie mózgu, co powoduje, że więcej śpi. Być może ja również należę do tego stanu.

Dlatego nie jadłam wszystkich posiłków, nie o właściwej porze. Miałam trudności z koncentracją, aby podjąć przyszłe decyzje. Nie widziałam poprawy własnej egzystencji. Może czułam się zmęczona walką o realizację celów.

Miałam też wiele myśli o śmierci i samobójstwie. Nie raz, ale trzy razy miałam ataki paniki, które sprawiły, że upadłam na podłogę. W tym czasie bolesne uczucia przychodziły falami, które często przeplatały się z pozytywnymi wspomnieniami o zmarłym. Ponadto głośno wtedy płakałam.

Co czyniło moje zachowanie najbardziej winnym, najgorszym i najstraszniejszym.

W 3. miesiącu moi bliscy zauważyli mnie. Gdy się zorientowali, bardzo głęboko cierpiałam z powodu ciężkiej choroby. Wszyscy zaczęli mówić do mnie: “Anum” to nie jest Ty, którego znaliśmy!

Być może to zdanie sprawia, że bardziej się martwię, aby dać sobie poprawę. Dlatego zaczynam się leczyć, jak mówię, że znowu jestem uzdrowiona przez moich kochających. Pokazali mi wartość życia. Moja droga do osiągnięcia tego, co pożądane. Zrozumiałam, że mam kilka kochanych osób, nawet jeśli jest to moja mama i osoby wyjątkowe.

Zrozumiałam sens życia, które jest wartościowe dla innych i dla mnie również. Tak, to zasługa mojego dobrego przyjaciela (kibica), który pojawia się w moim życiu, aby uczynić mnie dokładnym “Anum”.

Sprawiając, że opanowuję swoje najgorsze emocje, że uwalniam się od wszelkich zmartwień i czuję, że żyję, co zostało zamienione w martwe ciało.

Tak więc to jest mój poziom uzdrowienia. Jestem bardzo głęboko wdzięczna tym, którzy sprawili, że czuję się kochana, piękna.

Moje ostatnie słowa dla tych, którzy cierpią w tych okolicznościach

Dziękuję 💜

You may also like...